2019 Yılı Staj Yapmak Üzere  Ön Başvurusu Kabul Edilen Öğrenci Listesi

Bilindiği gibi, “Türkiye Atom Enerjisi Kurumu Daire Başkanlıklarında Yükseköğretim Öğrencilerinin Staj Yapmalarına İlişkin Yönerge” 19.10.2018 tarihinde revize edilerek yürürlüğe girmiş ve Yükseköğretim öğrencilerinin 2019 yılı yaz stajı taleplerinin 01 Nisan-30 Nisan 2019 tarihleri arasında kabul edileceği TAEK web sitesinden duyurulmuştu.

2019 yılında Türkiye Atom Enerjisi Kurumuna ulaşan staj başvurularının değerlendirilmesi sonucunda, Radyasyon ve Hızlandırıcı Teknolojileri Dairesi (RHTD) (Ankara) ile Teknoloji Geliştirme Dairesi  (TGDB) ve Radyoaktif Atık Yönetimi Dairesi (RAYDB) (İstanbul) Başkanlıklarındanda staj yapması onaylanan öğrencilere ilişkin listeler aşağıda yer almaktadır.

Staj yapmaya hak kazanan öğrencilerin, staj takviminde belirtilen tarih ve yerde staj yapmayı kabul ettiklerine dair Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine ad-soyad ve bölüm bilgileriyle birlikte bir teyit e-postası göndermeleri gerekmektedir.

17 Mayıs 2019 Cuma gününe kadar e-posta teyidi göndermeyen öğrenciler TAEK’te staj yapma hakkını kaybedeceklerdir.

Staj yapmaya hak kazanan öğrenciler, staj takviminde belirtilen tarih ve yerde staja başlayacaklardır. TAEK Staj Yönergesine göre, staj başvurusu kabul edilen öğrencilerden istenilen belgeler öğrencilerin staj yapacakları Daire Başkanlıklarında Eğitim Birimlerine verilecek, SGK formlarının onayı da aynı şekilde Daire Başkanlıkları aracılığıyla gerçekleştirilecektir.