Ülkemizin kurucu üyesi olduğu ve Kurumumuz tarafından temsil edildiği SESAME (Orta Doğu Sinkrotron Işığı Deneysel Bilim ve Uygulamaları Uluslararası Merkezi) tarafından, Kontrol Yazılım Mühendisi (Control Software Engineer), Deneysel Veri Mühendisi (Experimental Data Engineer) ve Kızılötesi Demet Hattı Bilim İnsanı (IR Beamline Scientist) pozisyonları için personel alımı ilanı yayınlanmıştır. Son başvuru tarihleri sırasıyla 12 Ocak 2021, 18 Şubat 2021 ve 16 Mart 2021'dir (veya uygun aday bulunana kadar).

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için:

https://www.sesame.org.jo/sesames/jobs

Ülkemizin kurucu üyesi olduğu ve Kurumumuz tarafından temsil edildiği SESAME (Orta Doğu Sinkrotron Işığı Deneysel Bilim ve Uygulamaları Uluslararası Merkezi) tarafından, "Malzeme Bilimi Demet Hattı Bilim İnsanı (MS Beamline Scientist)" ve "Demet Hattı Teknisyeni (Beamline Technician)" pozisyonları için personel alımı ilanı yayınlanmıştır. Son başvuru tarihi 16 Şubat 2021'dir (veya uygun aday bulunana kadar).

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için:

https://www.sesame.org.jo/sesames/jobs

Ülkemizin kurucu üyesi olduğu ve Türkiye Atom Enerjisi Kurumu tarafından temsil edildiği SESAME (Orta Doğu Sinkrotron Işığı Deneysel Bilim ve Uygulamaları Uluslararası Merkezi) tarafından, Teknik Direktör (Technical Director) pozisyonu için personel alımı ilanı yayınlanmıştır. Son başvuru tarihi 15 Kasım 2019'dur (veya uygun aday bulunana kadar).

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için:

http://www.sesame.org.jo/sesame_2018/node/328

Ülkemizin kurucu üyesi olduğu ve Kurumumuz tarafından temsil edildiği SESAME (Orta Doğu Sinkrotron Işığı Deneysel Bilim ve Uygulamaları Uluslararası Merkezi) tarafından, Makine Mühendisi (Mechanical Engineer) pozisyonu için personel alımı ilanı yayınlanmıştır. Son başvuru tarihi 5 Kasım 2020'dir (veya uygun aday bulunana kadar).

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için:

https://www.sesame.org.jo/node/680

 

Ülkemizin kurucu üyesi olduğu ve Türkiye Atom Enerjisi Kurumu tarafından temsil edildiği Orta Doğu Sinkrotron Işığı Deneysel Bilim ve Uygulamaları Uluslararası Merkezi (SESAME)’nin 17. Kullanıcı Toplantısı 30 Kasım-1 Aralık 2019 tarihleri arasında Ürdün'ün başkenti Amman'da gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için:

http://www.sesame.org.jo/sesame_2018/node/326