Çekmece Nükleer Araştırma Ve Eğitim Merkezi
Atık Yönetimi Bölümü
Nükleer Elektronik Bölümü
Nükleer Teknoloji Bölümü
Nükleer Teknikler Bölümü
Radyoaktivite Ve Analitik Ölçüm Bölümü
Sağlık Fiziği Bölümü
  • Çekmece Nükleer Araştırma Ve Eğitim Merkezi
  • Atık Yönetimi Bölümü
  • Nükleer Elektronik Bölümü
  • Nükleer Teknoloji Bölümü
  • Nükleer Teknikler Bölümü
  • Radyoaktivite Ve Analitik Ölçüm Bölümü
  • Sağlık Fiziği Bölümü

29 Kasım 2013 tarihinde yapılan RKS sonuçları kapsamında “Başarılı” olan adaylara belgeleri bir ay içerisinde adreslerine gönderilecektir. “Başarısız” olan adaylara herhangi bir belge gönderilmeyecek olup, bu adayların yeniden başvurularını yaparak ve sınav ücretini ödeyerek sınava girmeleri gerekmektedir.

 

NÜKLEER TIPTA RADYASYONDAN KORUNMA

SINAV SONUÇLARI

25-29.11.2013, ÇNAEM

 

SIRA

ADI SOYADI

SONUÇ

1

Abdurrahman EŞİTMEZ

BAŞARILI

2

Ahmet BEKTAŞ

BAŞARILI

3

Burak URAL

BAŞARILI

4

Egemen Mutlu ARAS

BAŞARILI

5

Emin DÖNMEZ

BAŞARILI

6

Erdem ERGÜL

BAŞARILI

7

Hilal DOĞAN

BAŞARILI

8

Müjdat BİNGÖL

BAŞARILI

9

Uğur DÖNGEL

BAŞARILI

10

Ümit ÜÇKILINÇ

BAŞARILI

11

Yüksel TOPALOĞLU

BAŞARILI

ENDÜSTRİYEL RADYOGRAFİDE RADYASYONDAN KORUNMA

SINAV SONUÇLARI

29 Kasım 2013

 

SIRA

ADI SOYADI

SONUÇ

1

Bekir POLAT

BAŞARILI

2

Ercan KARAKUZU

BAŞARISIZ

3

Emirhan TOPAL

BAŞARISIZ

4

Gürbüz DELLAL

BAŞARILI

5

Halil CELİLOĞLU

BAŞARILI

6

İbrahim ARSLAN

BAŞARILI

7

İlyas TÜRKYILMAZ

BAŞARILI

8

İsmail ÖZBEK

BAŞARILI

9

Kadir EFENDİOĞLU

BAŞARISIZ

10

Kemal MERAL

BAŞARILI

11

Mahir GENÇ

BAŞARILI

12

Necip UYGUN

BAŞARILI

13

Nevruz Oğuz SERGÜL

BAŞARILI

14

Osman EKİNCİ

BAŞARISIZ

15

Ramazan POLAT

BAŞARILI

16

Raşit IŞIK

BAŞARISIZ

17

Salih EM

BAŞARISIZ

18

Sercan ORBEYİ

BAŞARILI

19

Soner AKPINAR

BAŞARILI

20

Volkan ABAT

BAŞARILI

21

Yılmaz SÖNMEZ

BAŞARILI

ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA RADYASYONDAN KORUNMA

SINAV SONUÇLARI

29 Kasım 2013

 

SIRA

ADI SOYADI

SONUÇ

1

Adem DALAR

BAŞARILI

2

Adnan SAZAK

BAŞARILI

3

Ahmet DELİACI

BAŞARILI

4

Ahmet IŞIK

BAŞARILI

5

Ahmet İRAZ

BAŞARISIZ

6

Ahmet TURKUT

BAŞARISIZ

7

Akın ASLAN

BAŞARILI

8

Akın TURAÇ

BAŞARILI

9

Akif ÇUBUK

BAŞARILI

10

Ali Akay ATALAY

BAŞARISIZ

11

Ali KARAÇINAR

BAŞARILI

12

Ali SAĞKOL

BAŞARILI

13

Anıl Berk TOKER

BAŞARILI

14

Arif ASLAN

BAŞARILI

15

Aşkın KONUK

BAŞARILI

16

Aydın UĞUR

BAŞARILI

17

Ayşegül KURT

BAŞARILI

18

Bekir Sami SAKA

BAŞARILI

19

Belemir ÜNLÜ

BAŞARILI

20

Burak DALGIÇ

BAŞARILI

21

Cuma Fatih TOR

BAŞARILI

22

Derya ŞEKERLİ

BAŞARILI

23

Derya TEKİN

BAŞARILI

24

Emine ÇAVUŞ

BAŞARISIZ

25

Emrah KABA

BAŞARILI

26

Emral SAĞLAM

BAŞARISIZ

27

Emre AYDEMİR

BAŞARILI

28

Emre ERDOĞAN

BAŞARILI

29

Enes GÜNAÇ

BAŞARILI

30

Eren DOĞANAY

BAŞARILI

31

Erhan İPEK

BAŞARILI

32

Erkan KIZILELMA

BAŞARILI

33

Ertan AYDIN

BAŞARISIZ

34

Fatih KOCA

BAŞARILI

35

Fatih Murat YILMAZ

BAŞARILI

36

Fatih YILMAZ

BAŞARISIZ

37

Fatma Kübra TAYŞİ

BAŞARILI

38

Hakan BERBER

BAŞARILI

39

Hakan DEMİR

BAŞARILI

40

Hakan Yonat

BAŞARILI

41

Hakkı Orkun KARAAHMETOĞLU

BAŞARILI

42

Halil BAŞAK

BAŞARISIZ

43

Halil SAİN

BAŞARISIZ

44

Harun TURAN

BAŞARISIZ

45

Hasan GÜLSOY

BAŞARILI

46

Hasan YÜCE

BAŞARISIZ

47

Hatice GÜRBÜZ

BAŞARILI

48

Hilmi SAYILIR

BAŞARILI

49

Hüseyin ERARSLAN

BAŞARILI

50

İbrahim KILIÇ

BAŞARILI

51

İlhan AYTEKİN

BAŞARISIZ

52

İlhan ŞENLİK

BAŞARILI

53

Kadir DEMİR

BAŞARILI

54

Levent KUTLUCAN

BAŞARILI

55

Maruf EMRE

BAŞARILI

56

Mehmet Ali ARDIÇ

BAŞARILI

57

Mehmet AYTAR

BAŞARILI

58

Mehmet CANPOLAT

BAŞARISIZ

59

Mehmet EVCAN

BAŞARISIZ

60

Mehmet KURTAY

BAŞARISIZ

61

Mehmet UZUN

BAŞARILI

62

Mehmet YILDIRIM

BAŞARILI

63

Melek DURAN

BAŞARILI

64

Mesut BOĞA

BAŞARISIZ

65

Mesut ERSÖZ

BAŞARILI

66

Mikail YENİCE

BAŞARILI

67

Muhammet ALTUNALAN

BAŞARILI

68

Muhammet SAKİN

BAŞARILI

69

Murat ALTINOK

BAŞARILI

70

Murat GÜRBÜZ

BAŞARILI

71

Mustafa Cem GÜLDÜREN

BAŞARILI

72

Mustafa ÇİFTÇİ

BAŞARISIZ

73

Mustafa LEYLAK

BAŞARILI

74

Mustafa ÖZER

BAŞARISIZ

75

Nedim YEŞİLÇINAR

BAŞARISIZ

76

Nuri AYDIN

BAŞARILI

77

Okan ÇELEBİ

BAŞARILI

78

Orkun KARATAŞ

BAŞARILI

79

Osman SAVAŞÇI

BAŞARILI

80

Paşacan UYSAL

BAŞARILI

81

Ramazan ORMAN

BAŞARISIZ

82

Remzi ACAR

BAŞARILI

83

Seda BÜYÜKKARAMUKLU

BAŞARILI

84

Sedat KALINCI

BAŞARISIZ

85

Selim MAMUŞ

BAŞARILI

86

Serkan AŞAN

BAŞARILI

87

Servet KALI

BAŞARISIZ

88

Seyit Mehmet BİLİKLİ

BAŞARILI

89

Simge SİPAHİ

BAŞARISIZ

90

Şaban KULU

BAŞARILI

91

Şener ÖZCAN

BAŞARILI

92

Şerafettin KILIÇ

BAŞARISIZ

93

Tamer Gökhan GÖKE

BAŞARILI

94

Tolga GÜRSOY

BAŞARILI

95

Tuğra TURHAN

BAŞARISIZ

96

Ümit ERDEM

BAŞARILI

97

Vedat DERELİ

BAŞARILI

98

Volkan DELİİSMAİL

BAŞARISIZ

99

Yasemin GÜL

BAŞARILI

100

Yaşar KESKİN

BAŞARILI

101

Yaşar ÖZER

BAŞARILI

102

Yusuf DEMİR

BAŞARISIZ

103

Yusuf Taha OKAN

BAŞARILI

104

Zarif KIŞLALI

BAŞARILI

105

Zeyni ÇELİK

BAŞARILI

 

RADYASYON ÖLÇÜMÜ VE RADYASYONDAN KORUNMA

SINAV SONUÇLARI

29 Kasım 2013

 

 

SIRA

ADI SOYADI

SONUÇ

1

Ercan ERTEN

BAŞARILI

2

Eyüp TAŞ

BAŞARILI

3

Harun AY

BAŞARILI

4

İlker MATKAP

BAŞARILI

5

Kazım YÜKSEKKAYA

BAŞARISIZ

6

Mustafa YILDIZ

BAŞARILI

7

Sezer MATKAP

BAŞARILI

8

Taner ÖNER

BAŞARILI

9

Ümit AKDOĞAN

BAŞARILI

10

Veysi KESKİN

BAŞARILI

 

TANISAL RADYOGRAFİDE RADYASYONDAN KORUNMA

SINAV SONUÇLARI

29 Kasım 2013

 

SIRA

ADI SOYADI

SONUÇ

1

Abdullah Arif YILMAZ

BAŞARILI

2

Ahmet Tulga ULUS

BAŞARILI

3

Erdal ŞİMŞEK

BAŞARILI

4

İbrahim Halil PAKIR

BAŞARILI

5

Tevfik KARAGÖZ

BAŞARILI

6

Tugay ENSOY

BAŞARILI

7

Yeşim AVCI

BAŞARILI