Bilindiği gibi,  “Türkiye Atom Enerjisi Kurumu Başkanlığı ve Bağlı Kuruluşlarında Yükseköğretim Öğrencilerinin Staj Yapmalarına İlişkin Yönerge” 10.04.2018 tarihinde revize edilerek yürürlüğe girmiş ve Yükseköğretim öğrencilerinin 2018 yılı yaz stajı taleplerinin 02 Nisan-30 Nisan 2018 tarihleri arasında kabuledileceği TAEK web sitesinden duyurulmuştu.

 

2018 yılında Türkiye Atom Enerjisi Kurumuna ulaşan staj başvurularının değerlendirilmesi sonucunda, Sarayköy Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezi (SANAEM) ve Teknoloji Geliştirme Daire Başkanlığı (TGDB- İstanbul)’nda staj yapması onaylanan öğrencilere ilişkin listeler aşağıda yer almaktadır.

Staj yapmaya hak kazanan öğrencilerin, staj takviminde belirtilen tarih ve yerde staj yapmayı kabul ettiklerine dair Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine ad-soyad ve bölüm bilgileriyle birlikte bir teyit e-postası göndermeleri gerekmektedir.

16 Mayıs 2018 Çarşamba gününe kadar e-posta teyidi göndermeyen öğrenciler TAEK’te staj yapma hakkını kaybedeceklerdir.

Staj yapmaya hak kazanan öğrenciler, staj takviminde belirtilen tarih ve yerde staja başlayacaklardır. TAEK Staj Yönergesine göre, staj başvurusu kabul edilen öğrencilerden istenilen belgeler öğrencilerin staj yapacakları Merkezlerde Eğitim Şube Müdürlüğüne verilecek, SGK formlarının onayı da aynı şekilde Merkezler aracılığıyla gerçekleştirilecektir.

Teknoloji Geliştirme Daire Başkanlığı (TGDB-İstanbul)’nde

Staj Yapacak Öğrenci Listesi

FİZİK MÜHENDİSLİĞİ/FİZİK

SIRA

ADI

ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE

BÖLÜM

STAJ YERİ

1

Begüm BEYAZKILINÇ

İstanbul Teknik Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

TGDB

2

Burcu Başak YILMAZ

İstanbul Teknik Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

TGDB

3

Burcu ÖZTÜRK

İstanbul Teknik Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

TGDB

4

Burçak VARGÜN

Ankara Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

TGDB

5

Gönül Beril AKSU

İstanbul Teknik Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

TGDB

6

İlayda BULUR

İstanbul Teknik Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

TGDB

7

Kevser TURAK

İstanbul Teknik Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

TGDB

8

Oğuzhan KARAGÜZEL

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

TGDB

9

Sezen EMEK

Marmara Üniversitesi Fen-Ed. Fakültesi

Fizik

TGDB

10

Sinem Nergiz SEYHAN

İstanbul Teknik Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

TGDB

         

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ/KİMYA

SIRA

ADI

ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE

BÖLÜM

STAJ YERİ

1

Ali Furkan ALBORA

Trakya Üniversitesi Fen Fakültesi

Kimya

TGDB

2

Aylin SİVRİ

Gazi üniversitesi

Kimya Mühendisliği

TGDB

3

Büşra AKAY

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi

Kimya

TGDB

4

Eren AKKAYA

Marmara Üniversitesi

Kimya

TGDB

5

Mehmet ÇETİN

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi

Kimya ve Süreç Müh.

TGDB

6

Melih İPEK

Afyon Kocatepe Üniversitesi

Kimya Mühendisliği

TGDB

         

NÜKLEER ENERJİ MÜHENDİSLİĞİ

SIRA

ADI

ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE

BÖLÜM

STAJ YERİ

1

Abuzer YAZ

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

2

Ahmet Furkan ÇAKMAK

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

3

Ahmet Tunahan DİZDAR

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

4

Arda KAYAALP

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

5

Bahadır YAYGIN

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

6

Batuhan GÜLTEKİN

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

7

Batuhan NAR

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

8

Behlül AYDEMİR

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

9

Berkin Cemil ERKAYA

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

10

Beste BİLEN

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

11

Buğra SİNE

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

12

Burak SÖĞÜT

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

13

Buse KİBRİTÇİOĞLU

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

14

Cahferussadık ERGİN

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

15

Cevher YÜCEER

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

16

Ceyhun Celal KARACA

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

17

Durdu KIRIKOĞLU

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

18

Enes ODABAŞI

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

19

Erdem Doğukan ÇINAR

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

20

Evren DOĞAN

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

21

Eyyüb POLAT

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

22

Fatih Enis AYÇİÇEK

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

23

Gökberk ÜNAL

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

24

Gökhan PEDİZ

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

25

Halil Akın CEZAYİRLİ

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

26

Hayrullah POLAT

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

27

Hilal MACUN

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

28

Hurşit DOĞAN

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

29

İlteriş Kağan ÖZDEMİR

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

30

Kübra HARMAN

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

31

Mahmud Hudayi BAHADIR

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

32

Mehmet Emin POLAT

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

33

Mehmet Sadık TANDOĞAN

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

34

Mertcan Baran SARIGÜZEL

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

35

Muhammed Fatih ŞAHİN

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

36

Muhammed İsmet SEKMEN

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

37

Muhammed KARAKUŞ

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

38

Muhammed Mustafa ORHAN

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

39

Muhammed Şehmus EREN

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

40

Muhammed Tarık ASLAN

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

41

Muhammet Burak HASBOLAT

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

42

Murat ŞENDUR

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

43

Mustafa AKGÜL

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

44

Mustafa YÜKSEKYAYLA

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

45

Neslihan Sena ERDEM

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

46

Oğuz Kaan ÖZ

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

47

Ömer Ferdi GIYAK

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

48

Ömer Lütfü ŞAHİN

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

49

Pakize Ayşe CİĞAL

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

50

Pelin ŞAHİN

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

51

Reyfican UĞURLU

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

52

Salih ÇIRPAN

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

53

Selen SERİN

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

54

Selman ÇAKMAKOĞLU

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

55

Semih DEDE

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

56

Serdar AKPINAR

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

57

Sinan KAYA

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

58

Utku DEMİRCİ

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

59

Vedat ÇAĞDAVUL

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

60

Yusuf GEZER

Hacettepe Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

61

Zübeyir BEZCİ

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

TGDB

         

METALURJİ, METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ

SIRA

ADI

ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE

BÖLÜM

STAJ YERİ

1

Mehmet Mert ASLAN

Sinop Üniversitesi

Metalurji ve Malz.Müh.

TGDB

2

Mehtap Merve EVRE

Karabük Üniversitesi

Metalurji ve Malz.Müh.

TGDB

3

Muratcan ÖZDEMİR

Sinop Üniversitesi

Metalurji ve Malz.Müh.

TGDB

4

Seyhan GENÇ

Marmara Üniversitesi

Metalurji ve Malz.Müh.

TGDB

5

Uğur GÜLÇİMEN

Sinop Üniversitesi

Metalurji ve Malz.Müh.

TGDB

BİYOLOJİ, BİYOMÜHENDİSLİK

SIRA

ADI

ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE

BÖLÜM

STAJ YERİ

1

Gizem USTABAŞ

Hacettepe Üniversitesi

Biyoloji

TGDB

2

Merve AK

Hacettepe Üniversitesi

Biyoloji

TGDB

3

Yunus Emre DİLEK

İstanbul Arel Üniversitesi

Mol. Biyoloji ve Genetik

TGDB

         

ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ

SIRA

ADI

ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE

BÖLÜM

STAJ YERİ

1

Deniz Sima ZARA

Bahçeşehir Üniversitesi

Enerji Sistemleri Müh.

TGDB

2

Ezel Nogay TEKİN

Kocaeli Üniversitesi

Enerji Sistemleri Müh.

TGDB

3

Okan Turgut AKAN

Ankara Üniversitesi

Enerji Mühendisliği

TGDB

4

Simge ACAR

Bahçeşehir Üniversitesi

Enerji Sistemleri Müh.

TGDB

5

Veysel ÇAY

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi

Enerji Sistemleri Müh.

TGDB

6

Zehra ER

Bahçeşehir Üniversitesi

Enerji Sistemleri Müh.

TGDB

         

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

SIRA

ADI

ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE

BÖLÜM

STAJ YERİ

1

Cem GÜNER

Marmara Üniversitesi

Çevre Mühendisliği

TGDB

2

Sinem AKGÜL

İstanbul Üniversitesi

Çevre Mühendisliği

TGDB

3

Yağmur KUZUCU

İstanbul Üniversitesi

Çevre Mühendisliği

TGDB

         

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

SIRA

ADI

ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE

BÖLÜM

STAJ YERİ

1

Berkcan BARAN

İstanbul Arel Üniversitesi

Makine Mühendisliği

TGDB

2

İnci ÖZDEMİR

İstanbul Arel Üniversitesi

Makine Mühendisliği

TGDB

         

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

SIRA

ADI

ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE

BÖLÜM

STAJ YERİ

1

Baran Mustafa SÜMER

Anadolu Üniversitesi

Elektrik-Elekronik Müh.

TGDB

2

Gülernur ÖZTÜRK

Abdullah Gül Üniversitesi

Elektrik-Elekronik Müh.

TGDB

3

Metin EKİNCİ

Marmara Üniversitesi

Elektrik-Elekronik Müh.

TGDB

4

Mustafa ZEBER

İstanbul Arel Ünivesitesi

Elektrik-Elekronik Müh.

TGDB

5

Ömer GÖKALP

Fırat Üniversitesi

Elektrik-Elekronik Müh.

TGDB

6

Seher YİĞİT

İstanbul Arel Ünivesitesi

Elektrik-Elekronik Müh.

TGDB

         

NÜKLEER TEKNOLOJİ VE RADYASYON GÜVENLİĞİ

SIRA

ADI

MESLEK YÜKSEKOKULU

BÖLÜM

STAJ YERİ

1

Meryem YILDIRIM

Üsküdar Üniversitesi

Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği

TGDB

2

Mevlid Bahadır DOĞUTAŞ

Üsküdar Üniversitesi

Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği

TGDB

3

Mihraç SAĞIR

Üsküdar Üniversitesi

Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği

TGDB

4

Ömer Yiğit AKÇA

Üsküdar Üniversitesi

Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği

TGDB

Çekmece Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezi (TGDB) 2018 Yılı Yaz Stajı Takvimi

Çekmece Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezinde staj programı 18 Haziran 2018 tarihi itibariyle başlayacaktır. Staj yapacak öğrencilerin bölümleri dikkate alınarak hazırlanmış olan TGDB 2018 yılı Staj Takvimi aşağıda belirtilmektedir.

Nükleer Enerji Mühendisliği Bölümü Öğrencileri:

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği Bölümü öğrencileri:

Ø  18 Haziran 2018 – 13 Temmuz 2018

Sinop Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği Bölümü öğrencileri:

Ø  16 Temmuz 2018 – 10 Ağustos 2018

Diğer Bölümler:

Enerji Sistemleri Mühendisliği

18 Haziran 2018 - 13 Temmuz 2018

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

16 Temmuz 2018 – 10 Ağustos 2018

Fizik, Fizik Mühendisliği

13 Ağustos 2018 – 17 Eylül 2018

Kimya, Kimya Mühendisliği

Metalurji, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

Biyoloji, Biyomühendislik

Çevre Mühendisliği

Makine Mühendisliği

Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği

Not:

* Staj süreleri 20 günün üzerinde olan öğrenciler için staj bitiş tarihi değişiklik gösterecektir.

* Kurban Bayramı dolayısıyla 20-24 Ağustos 2018 tarihleri tatil olarak hesaplanmıştır.

*30 Ağustos 2018 tarihi resmi tatil olarak hesaplanmıştır.

Açıklamalar:

ü  Çekmece Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezinde Yaz Stajı, TAEK Staj Yönergesinde belirtilen hususlar esas alınarak düzenlenmektedir.

ü  Tüm stajyer öğrenciler stajlarının ilk günü “Radyasyondan Korunma” eğitimi alacaklardır.

ü  Öğrenciler staja gelirken kimlik belgelerini yanlarında bulundurmalıdır.

ü  Öğrencilerin stajın ilk günü saat 08:30’da Merkezimizde bulunması ve yanlarında bir resim getirmeleri gerekmektedir.

Ulaşım: Öğrenciler servislerin uygun olması durumunda Merkezlere servis ile ulaşım sağlayabileceklerdir.

Konaklama: Öğrencilere kalacak yer temin edilmeyecektir.

Yemek: Öğrenciler Çekmece Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezine ait yemekhaneden ücreti karşılığında yemek yiyebileceklerdir.

TGDB İrtibat:

Merve GİRGİN

Kimyager / Eğitim Şb. Md. V.

Tel: 0 212 473 26 00 / 1301

Fax: 0 212 473 26 34

E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sarayköy Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezi (SANAEM-Ankara)’nde

Staj Yapacak Öğrenci Listesi

FİZİK MÜHENDİSLİĞİ/FİZİK

SIRA

ADI

ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE

BÖLÜM

STAJ YERİ

1

Alp ÖZGÜNAY

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

2

Alp ŞENGÜN

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

3

Anıl BAYRAKTAR

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

4

Batuhan Gazi KARAKAYA

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

5

Bayram ÇOBAN

Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi

Fizik

SANAEM

6

Burak Fatih KILIÇASLAN

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

7

Burak TOZKOPARAN

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

8

Büşra GÜLOĞLU

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

9

Büşra YILMAZ

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

10

Can POLAT

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

11

Coşkun TIRAŞ

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

12

Çağla ÖZKAN

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

13

Eda GÜNEŞ

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

14

Elif SUNAR

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

15

Gökhan TEMİZ

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

16

Mehmet BEKAR

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

17

Mehmet HELVACI

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

18

Merve GÜLMÜŞ

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

19

Okan ELLİALTI

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

20

Onurcan BÜLBÜL

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

21

Öykü KAYA

Ankara Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

22

Sedat SALAR

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

23

Süha Gül KARA

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

24

Taylan AYDIN

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

25

Yusuf BÜLBÜL

Hacettepe Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

26

Zehra Gizem MUTLAY

Ankara Üniversitesi

Fizik Mühendisliği

SANAEM

         

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ/KİMYA

SIRA

ADI

ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE

BÖLÜM

STAJ YERİ

1

Ahmet Yusuf TÜRE

Gazi Üniversitesi

Kimya Mühendisliği

SANAEM

2

Barkın UĞURER

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi

Kimya

SANAEM

3

Burak EROĞLU

Gazi Üniversitesi

Kimya Mühendisliği

SANAEM

4

Burcu AKBULUT

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi

Kimya

SANAEM

5

Emine Özge ŞAMAN

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi

Kimya

SANAEM

6

Esra ÖZALP

Afyon Kocatepe Üniversitesi

Kimya Mühendisliği

SANAEM

7

Ezgi ÖZDOĞAN

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi

Kimya

SANAEM

8

Fatma ÇAKIR

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi

Kimya

SANAEM

9

Gamze KIZILDERE

Gazi Üniversitesi

Kimya Mühendisliği

SANAEM

10

Güzin KAPTAN

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi

Kimya

SANAEM

11

Hatice Kübra ÇETİNKAYA

Gazi Üniversitesi

Kimya Mühendisliği

SANAEM

12

Hülya KOYUNCU

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi

Kimya

SANAEM

13

İrem BAYRAKTAR

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi

Kimya

SANAEM

14

Mert CİHAN

Gazi Üniversitesi

Kimya Mühendisliği

SANAEM

15

Mert KORKMAZ

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi

Kimya

SANAEM

16

Neslihan YEŞİLYURT

Gazi Üniversitesi Polatlı Fen Edebiyat Fakültesi

Kimya

SANAEM

17

Özge Gültekin

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi

Kimya

SANAEM

18

Sedanur ARSLAN

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi

Kimya

SANAEM

19

Şevval Aysu GÖK

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi

Kimya

SANAEM

20

Şeyma KAYA

Gazi Üniversitesi

Kimya Mühendisliği

SANAEM

21

Ufuk OSMAN

Selçuk Üniversitesi

Kimya Mühendisliği

SANAEM

22

Yavuz ALAGÖZ

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi

Kimya

SANAEM

23

Yusuf Cemre SAN

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi

Kimya

SANAEM

24

Zehra Bengül BIYIK

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen-Ed. Fakültesi

Kimya

SANAEM

25

Zeliha Bengisu YAKIŞIK

Gazi Üniversitesi

Kimya Mühendisliği

SANAEM

         

ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ - SANAEM

SIRA

ADI

ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE

BÖLÜM

STAJ YERİ

1

Feride Buse KINALI

Balıkesir Üniversitesi

Elektrik-Elektronik Müh.

SANAEM

2

Hasan Ali ÖNER

Aksaray Üniversitesi

Elektrik-Elektronik Müh.

SANAEM

3

Süreyya Esin ÖZDEM

Bülent Ecevit Üniversitesi

Elektrik-Elektronik Müh.

SANAEM

         

BAHÇE BİTKİLERİ - SANAEM

SIRA

ADI

ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE

BÖLÜM

STAJ YERİ

1

Merve ÖLKER

Ankara Üniversitesi

Bahçe Bitkileri

SANAEM

         

MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK - SANAEM (5 Kişi)

SIRA

ADI

ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE

BÖLÜM

STAJ YERİ

1

Ali Tarık İNCE

Bartın Üniversitesi Fen Fakültesi

Mol. Biyoloji ve Genetik

SANAEM

2

Elif Nur SİZER

Kırıkkale Üniversitesi

Biyomühendislik

SANAEM

3

İrem METİN

Kastamonu Üniversitesi

Gen.ve Biyomühendislik

SANAEM

4

Kübra Şebnem AKAT

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi

Biyoloji

SANAEM

5

Zekeriya ULU

Bartın Üniversitesi Fen Fakültesi

Mol. Biyoloji ve Genetik

SANAEM

       

TARIMSAL BİYOTEKNOLOJİ - SANAEM

SIRA

ADI

ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE

BÖLÜM

STAJ YERİ

1

Seher Tuba KOCAPINAR

Necmettin Erbakan Üniversitesi

Biyoteknoloji

SANAEM

2

Talha Ubeydullah DUYGU

Süleyman Demirel Üniversitesi

Tarımsal Biyoteknoloji

SANAEM

         

NÜKLEER ENERJİ MÜHENDİSLİĞİ - SANAEM

SIRA

ADI

ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE

BÖLÜM

STAJ YERİ

1

Berkay ÇETİN

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

SANAEM

2

Sefa SAYIN

Sinop Üniversitesi

Nükleer Enerji Müh.

SANAEM

         

NÜKLEER TEKNOLOJİ VE RADYASYON GÜVENLİĞİ - SANAEM

SIRA

ADI

MESLEK YÜKSEKOKULU

BÖLÜM

STAJ YERİ

1

Mahmut Ekrem YAŞAR

Üsküdar Üniversitesi

Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği

SANAEM

Sarayköy Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezi (SANAEM) 2018 Yılı Yaz Stajı Takvimi

Sarayköy Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezinde staj programı tüm öğrenciler için 02 Temmuz 2018 tarihinde  başlayacaktır.

Ø  Stajları 45 gün olan öğrenciler         (02 Temmuz 10 Eylül )             

Ø  Stajları 40 gün olan öğrenciler         (02 Temmuz 03 Eylül ) 

Ø  Stajları 30 gün olan öğrenciler         (02 Temmuz 10 Ağustos)  

Ø  Stajları 25 gün olan öğrenciler         (02 Temmuz 03 Ağustos)  

Ø  Stajları 20 gün olan öğrenciler         (02 Temmuz – 27 Temmuz)  

Ø  Stajları 15 gün olan öğrenciler         (02 Temmuz – 20 Temmuz ) 

Ø  Not: Staj tarihleri belirlenirken Resmi Tatil günleri de hesaplanmıştır. 

Açıklamalar:

ü  Tüm stajyer öğrencilere stajlarının ilk günü "SANAEM Stajyer Uyum Eğitimi"  verilecektir.

ü  Öğrencilerin stajın ilk günü saat 09.00’da Sarayköy Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezinde bulunması gerekmektedir.

ü  Staja devam zorunludur.

Konaklama: Öğrencilere kalacak yer temin edilmeyecektir.

Yemek: Öğrenciler Sarayköy Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezine ait yemekhaneden ücreti karşılığında yemek yiyebileceklerdir.

Ulaşım İmkanları: Stajyerler Sarayköy Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezine gelebilmek için   (https://kahramankazan.bel.tr/otobus-saatleri.asp ) internet adresinden ulaşım imkanlarını öğrenebilirler. Saray'da inerek SANAEM' e ulaşabilirler.

SANAEM İrtibat:

Sevinç GÜREL

Biyolog

Tel : 0 312 810 15 26

E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Saray Mahallesi, Atom Caddesi No: 27 06983 Kahramankazan, ANKARA

Duygu SEZER

Eğitim Uzmanı

Tel :    0 312 810 19 77

Faks : 0 312 815 43 07

E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Saray Mahallesi, Atom Caddesi No: 27 06983 Kahramankazan, ANKARA