Akkuyu Nükleer Güç Santrali

"Çevrenin doğal ve yapay radyasyon seviyesindeki önemli değişimlerin tespit edilmesi, herhangi bir kaza sonrasında radyoaktif kirlenmenin..."

Türkiye Çevresel Radyoaktivite Atlası

"Ülkemizin, nükleer teknolojiye sahip olarak, bu teknolojinin ürünlerinden ülke.."

Proton Hızlandırıcı Tesisi

Arrow
Arrow

Haberler

  • 1
  • 2

Yerleşkeler ve Bağlı Kuruluşlar

BAŞKANLIK

13 Temmuz 1982 tarihli 17753 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan 2690 Sayılı Türkiye Atom Enerjisi Kurumu Kanunu gereğince Türkiye Atom Enerjisi Kurumunun görev ve yetkileri şunlardır:

ANAEM

ANAEM .... Yılında Ankara Üniversitesi Yerleşkesinde Kurulmuş Olan Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezi.

ÇNAEM

ÇNAEM .... Yılında İstanbul'da Kurulmuş Olan Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezi.

SANAEM

SANAEM 1958 yılında kurulmuş olan bir... tesisimizdir

  • BAŞKANLIK
  • ANAEM
  • ÇNAEM
  • SANAEM

Hizmetlerimiz

Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (UAEA) Teknik İşbirliği Programında yürütülmekte olan INT5154 kodlu "Improving Food Safety through the Creation of an Interregional Network that Produces Reliable Scientific Data Using Nuclear and Isotopic Techniques" projesi kapsamında 13-24 Ağustos 2018 tarihlerinde Guayaquil, Ekvator'da "Analysis of toxic metals and related contaminants in foods with trade implications" başlıklı eğitim kursu düzenlenecektir. Söz konusu eğitime katılmak isteyen adayların resmi yazı ekinde özgeçmiş, dil belgesi ve elektronik doldurulmuş UAEA formu ile birlikte Kurumumuza en geç 21 Mayıs 2018 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Başvuru formunda EVT1705120 kodlu referansın ve proje kodunun yazılması zorunludur. 

Proje Yürütücüsü:

Hasan AKTAR, Bornova Veteriner Kontrol Enstitüsü

 NOT:

Sayın Kurum Dışı Katılımcılar;

Katıldığınız etkinliklere dair hazırlayacağınız Yurtdışı Görev Raporları Kurumumuz intranet sayfasında (TAEK PORTAL) yayınlanacaktır. Bu itibarla hazırladığınız Yurtdışı Görev Raporlarının Kurumunuzdan gelecek resmi bir üst yazı ekinde Kurum Başkanlığımıza iletilmesi, söz konusu yazıda da TAEK PORTAL’da yayınlanıp yayınlanmamasında sakınca bulunup bulunmadığına dair bir ibarenin yer alması gerekmektedir.(Görev raporu eksik olan adayların daha sonra yapacakları başvuruları Kurumumuzca değerlendirilmeye alınmayacaktır.)

Ekler:
DosyaAçıklamaDosya Boyutu
Bu dosyayı indir (trc_nom_form_2017.doc)trc_nom_form_2017.doc 72 kB
Bu dosyayı indir (Information Sheet_EVT1705120.pdf)Information Sheet_EVT1705120.pdf 240 kB

Yayın Akışımıza Abone Olun!

Yeni eklenen duyurulardan haberdar olmak için yayın akışımıza abone olun.