4 ŞUBAT 2019 ENDÜSTRİYEL RADYOGRAFİDE RADYASYONDAN KORUNMA (ERRK) SINAVI

Sıra No

Kursiyer Adı Soyadı

Sonuç

1

Abdullah BARAK

           Başarılı

2

Abdülhamit AYDOĞDU

           Başarılı

3

Arda ALPERTUNGA

Başarılı

4

Cezmi ŞAHİNTÜRK

Başarılı

5

Cuma Ali KARAKUZU

Başarılı

6

Dilara Merve DERELİ

Başarılı

7

Ekrem KARATARLA

Başarılı

8

Ercan AYYILDIZ

Başarılı

9

Erdi KÖSE

Başarılı

10

Fatih DEĞERLİ

Başarısız

11

Ferhat YILMAZ

Başarılı

12

Güven MAŞA

Başarılı

13

Hakkı KOŞUMAN

Başarısız

14

İbrahim TACAR

Başarılı

15

İlham DAMLAYİCİ

Başarılı

16

İlyas GÜL

Başarılı

17

Kazim TERZİ

Başarılı

18

Mert FERAH

Başarılı

19

Mert TAMER

Başarılı

20

Metehan CENKER

Başarılı

21

Muhammet DEMİRAY

Başarılı

22

Muhammet YAŞAR

Başarılı

23

Muharrem KARATARLA

Başarılı

24

Muharrem TURAN

Başarılı

25

Murat SARIGÜL

Başarılı

26

Murat SESKİR

Başarılı

27

Oğuzhan KAYA

Başarılı

28

Orhan ÖZCAN

Başarılı

29

Recep ALİUSTA

Başarılı

30

Salih EM

Başarısız

31

Sebahattin KANIK

Başarılı

32

Tamer DEMİRKIRAN

Başarılı

33

Tolga KOŞUMAN

Başarılı

34

Uğur GÜLTAY

Başarılı

35

Umut ŞAHİNTÜRK

Başarısız

36

Yavuz Erhan EĞRİBEL

Başarılı

37

Yunus ÖZCAN

Başarılı

 

4 ŞUBAT 2019 ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA RADYASYONDAN KORUNMA (EURK) SINAVI

Sıra No

Kursiyer Adı Soyadı

Sonuç

1

Altan HAZAROĞLU

Başarılı

2

Ata TÜRER

Başarılı

3

Baran YILDIRIM

Başarılı

4

Barış Can GÜLER

Başarılı

5

Büşra AYDIN

Başarılı

6

Efe Baran AKBAY

Başarılı

7

Elif KARAARDIÇ

Başarılı

8

Fikret KURT

Başarılı

9

Gökhan TUĞYANOĞLU

Başarılı

10

Güzin Müge LÜLE

Başarılı

11

İsmail ALEMDAR

Başarılı

12

Kaan SELİMBEYOĞLU

Başarılı

13

Kadir ÖZKAN

Başarılı

14

Mehmet ADIYAMAN

Başarılı

15

Muhammed Yahya COŞKUN

Başarılı

16

Mustafa ÇAKIR

Başarılı

17

Okan ÖZTÜRK

Başarılı

18

Orhan KINACI

Başarılı

19

Ömer ŞAHİN

Başarılı

20

Serkan KURT

Başarılı

21

Yunus EKİZ

KATILMADI

22

Yusuf KURT

Başarılı

 

4 ŞUBAT 2019 TANISAL RADYOLOJİDE RADYASYONDAN KORUNMA (TRRK) SINAVI

Sıra No

Kursiyer Adı Soyadı

Sonuç

1

Banu KARAKAŞ

Başarılı

2

Dilek ALBAYRAK

Başarılı

3

Dürdane ÜNSAL

Başarılı

4

Ekrem TAŞ

Başarılı

5

Ergün DEMİRBAĞ

Başarılı

6

Mehmet DEMİR

Başarılı

7

Mustafa Tolga MERTOĞLU

Başarılı

8

Şükrü Emrah ÇELEBİ

Başarılı

9

Yılmazhan ÖNCÜ

Başarılı

 

4 ŞUBAT 2019 RADYASYON ÖLÇÜMÜ VE RADYASYONDAN KORUNMA (RÖRK) SINAVI

Sıra No

Kursiyer Adı Soyadı

Sonuç

1

Adnan ASLAN

Başarılı

2

Bahıdin KORKMAZ

Başarılı

3

Doğukan KIRIMTAYYIF

Başarılı

4

Gökmen ÖNER

Başarılı

5

Halit GÜNAY

Başarılı

6

Hüseyin TOKER

Başarılı

7

Mustafa Oğuzhan DEMİR

Başarılı

8

Oğuzhan ÇIPLAK

Başarılı

9

Özlem AYDOĞAN

Başarılı

10

Serkan KALENDER

Başarılı

11

Veli Sinan ÜNSÜR

Başarılı