3 Aralık 2018 Pazartesi günü TAEK Beşevler Yerleşkesi, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Beşevler/Ankara adresinde gerçekleştirilen Radyasyondan Korunma Sınavını sonuçları aşağıda verilmektedir. 

03 ARALIK 2018 

ENDÜSTRİYEL RADYOGRAFİDE RADYASYONDAN KORUNMA (ERRK) SINAVI

Sıra No

Kursiyer Adı Soyadı

Sonuç

1

Adem YETGİN

Başarısız

2

Ali GÜNGÖR

Başarılı

3

Ata TÜRER

Başarılı

4

Ayhan AKBAŞ

Başarılı

5

Barış KARABIYIK

Başarılı

6

Burak BAYKA

KATILMADI

7

Cenkay KAYAN

Başarılı

8

Coşkun KÜRKLÜ

Başarılı

9

Çağrı PINAR

Başarılı

10

Engin Halil AKKAYA

Başarılı

11

Eray ŞAHİNTÜRK

Başarılı

12

Erkan GÖREVİN

Başarılı

13

Erkan KAZAR

Başarılı

14

Ferhat BASTEM

Başarılı

15

Gökhan ÇİÇEK

Başarılı

16

Gökhan GÜZEL

Başarılı

17

Hacıali AYÇİÇEK

Başarılı

18

Halil ERGÜN

Başarılı

19

Hasan Murat TUFAN

Başarısız

20

İbrahim ŞİMŞEK

Başarılı

21

İsmail BAŞEĞMEZ

Başarılı

22

İsmail ÖZBEK

Başarılı

23

Kemal İSLAMOĞLU

Başarılı

24

Kemal MERAL

Başarılı

25

Mahir GENÇ

Başarılı

26

Mehmet AYKAÇ

Başarılı

27

Muğdat BASTEM

Başarılı

28

Muhammet DEMİRAY

Başarısız

29

Mustafa DUTAR

Başarılı

30

Mustafa SÜSLÜ

Başarılı

31

Mutlu Can DARÇİN

Başarılı

32

Mücahit TEMÜR

Başarısız

33

Naim Burak MAÇKAN

Başarılı

34

Osman Cihan DEMİRHAN

Başarılı

35

Recep Bahadır KILINÇ

Başarılı

36

Seda PALA

Başarılı

37

Sedat SAYIN

Başarılı

38

Selim VARİŞ

Başarılı

39

Serdal ALAÇAM

Başarılı

40

Serdar AKYÜZ

Başarılı

41

Soner AKPINAR

Başarılı

42

Şükrullah KALKAN

Başarısız

43

Tarık ARMAN

Başarısız

44

Uğur KILIÇSAYMAZ

Başarılı

45

Uğur SOYTAŞ

Başarılı

46

Vahap KARAKILIÇ

Başarılı

47

Veli Can ÖZBEK

Başarılı

48

Volkan ABAT

Başarılı

 

03 ARALIK 2018 

ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA RADYASYONDAN KORUNMA (EURK) SINAVI

Sıra No

Kursiyer Adı Soyadı

Sonuç

1

Abdurrahman ODABAŞI

Başarısız

2

Ali AÇIK

Başarılı

3

Arife Seda BÖLÜKDEMİR

Başarılı

4

Ayhan Sadrettin YÜZÜBENLİ

Başarılı

5

Ayşe KOYUNCU

Başarılı

6

Bilal KAYA

Başarılı

7

Burak KAYIKÇI

Başarılı

8

Büşra KALEMCİ

Başarılı

9

Deniz ÇAPAK

Başarılı

10

Eda KORKMAZ

Başarılı

11

Emine BİRİNCİEL

Başarılı

12

Emine DEMİRKAZAN

Başarılı

13

Emre POLAT

Başarılı

14

Emre SAĞLAM

Başarılı

15

Eray KARSLI

Başarılı

16

Eren ŞAHİNER

Başarılı

17

Ersel AKANT

Başarılı

18

Figen DURAN

Başarılı

19

Gökhan NEMUTLU

Başarılı

20

Görkem TÜREMEN

Başarılı

21

Güneş SARPKAYA

Başarılı

22

Hamza OTACI

Başarılı

23

Hamza ŞİRİN

Başarılı

24

Harun Hamit KENDİRCİ

Başarılı

25

Hasan KÜTÜK

Başarılı

26

Hüseyin Cem ASLAN

Başarılı

27

Hüseyin GENÇER

Başarılı

28

İbrahim DEMİREL

Başarılı

29

İsmail ALĞIN

Başarılı

30

İzzet ULUS

Başarılı

31

Kaan ARCE

Başarılı

32

Kadri Furkan NAZIR

Başarılı

33

Mehmet Çağlar ÖZDAYI

Başarılı

34

Mehmet Erdem ERGÜN

Başarılı

35

Merve BAYDAR

Başarılı

36

Mesut AYDIN

Başarılı

37

Muhammet Hanifi KORKMAZ

Başarılı

38

Murat ÇİFTCİ

Başarısız

39

Murat DEĞİRMENCİ

Başarılı

40

Mustafa Biricik ÖZCAN

Başarılı

41

Mutlu GÜL

Başarılı

42

Oğuzhan PEKGÜRLER

Başarılı

43

Ongun BİLGİN

Başarılı

44

Ömer ŞAFAK

Başarılı

45

Özkan SİVRİ

Başarılı

46

Öznur TEMİZ

Başarılı

47

Ruken OĞULMUŞ

Başarılı

48

Selcan SİYAKUŞ

Başarılı

49

Selçuk GÜRGÜR

Başarılı

50

Selim KESKİN

Başarılı

51

Selman ŞAHİN

Başarılı

52

Serbay ULUTAŞ

Başarılı

53

Serdar KARAASLAN

Başarılı

54

Serhat ZORLU

Başarılı

55

Soner ŞALCI

Başarılı

56

Şener CERİTLİ

Başarılı

57

Takiyettin Oytun KILINÇ

Başarılı

58

Ufuk KİBAR

Başarılı

59

Uğur ŞENTÜRK

Başarılı

60

Yeşim OLGAÇ

Başarılı

61

Zeynal BOZKURT

Başarılı

62

Zeynep ÖNAL

Başarılı

 

 

 

 

03 ARALIK 2018 

         RADYASYON ÖLÇÜMÜ VE RADYASYONDAN KORUNMA (RÖRK) SINAVI

Sıra No

Kursiyer Adı Soyadı

Sonuç

1

Abdulhamit KURT

Başarılı

2

Abdurrahman ÇELİK

Başarılı

3

Atıf SARIGÜL

Başarılı

4

Ayşegül ŞANAL SÖNMEZ

Başarılı

5

Balamirhan DİZDAR

Başarılı

6

Barış BÖLÜKBAŞI

Başarılı

7

Burak TIKIZ

Başarılı

8

Celal BOZKURT

Başarılı

9

Cem ÖZBEY

Başarılı

10

Çağdaşcan AKSU

Başarılı

11

Deha Emre KANAR

Başarılı

12

Duygu ERGÜN

Başarılı

13

Emrah BÜYÜKKOZ

Başarılı

14

Hamide ARSLAN

Başarılı

15

İbrahim AKGÜL

Başarılı

16

Kübra KARACA

Başarılı

17

Kübra ŞAHİN

Başarılı

18

Merve GÖZDE

Başarılı

19

Muhammed İdris KOÇAK

Başarılı

20

Nesibe GÜNDOĞDU

Başarılı

21

Selma TAŞTAN

Başarılı

22

Sema ALAÇAM

Başarılı

23

Semih POLAT

Başarılı

24

Süleyman DOĞAN

Başarılı

25

Şeyda ÖZDEMİR

Başarılı

26

Teslime ÇOLAK

Başarılı

27

Timur Ali ÖZKIYCI

Başarılı

28

Tolgahan SARAÇ

Başarılı

29

Zeynep SALTIK

Başarılı

 

 

 

 

 

 

03 ARALIK 2018 

     RADYOAKTİF MADDE TAŞIMACILIĞINDA RADYASYONDAN KORUNMA (RMTRK) SINAVI

Sıra No

Kursiyer Adı Soyadı

Sonuç

1

Adil PALABIYIK

Başarılı

2

Ali TARSUS

Başarılı

3

Aliye BAYAR

Başarılı

4

Devrim DEMİRAĞ

Başarılı

5

Emre ÇELİKAY

Başarılı

6

Ercan KOÇKANLI

Başarılı

7

Erdi ÇAĞLAYAN

Başarılı

8

Eyüp TAŞ

Başarılı

9

Fatma ALTUNKAYA

Başarılı

10

Gökhan ÇUBUK

Başarılı

11

Hasan Anıl ÇETİNKAYA

Başarılı

12

Kalender KORKMAZ

Başarılı

13

Mahmut ASLAN

Başarılı

14

Nihat CÖCE

Başarılı

 

03 ARALIK 2018 

         TANISAL RADYOLOJİDE RADYASYONDAN KORUNMA (TRRK) SINAVI

Sıra No

Kursiyer Adı Soyadı

Sonuç

1

Muhammed BAYRAM

Başarılı

2

Orçun GÜRBÜZ

Başarılı

3

Orhan KARA

Başarılı

4

Özgür ÇELİK

Başarılı