24 EYLÜL 2018 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN RADYASYONDAN KORUNMA SINAVI SAAT 14.00’DA

TAEK BEŞEVLER YERLEŞKESİ, ANKARA ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ

BEŞEVLER ANKARA 06100 ADRESİNDE YAPILACAKTIR.

Radyasyondan Korunma Sınavlarına girecek kişilerin isimleri aşağıda verilmektedir. Listede ismi olmayan kişiler sınava alınmayacaklardır.

Saat 14.00’de başlatılacak sınava girecek kişiler, saat 13.30’dan önce TAEK Beşevler Yerleşkesi’ne giriş yapamayacaklardır.

07 Eylül 2018 tarihinden sonra sınav başvurusu yapan kişiler, evraklarında eksiklik yoksa  03 Aralık 2018 tarihinde yapılacak olan sınava, sınav başvuru formlarını yeniledikleri takdirde kabul edileceklerdir.

 

Önemle duyurulur.

 

Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı

 

Yayın Belgelendirme ve Bilgilendirme Şubesi Müdürlüğü

 

TAEK BEŞEVLER YERLEŞKESİ

(ANFİ 1)

 

24 EYLÜL 2018

ENDÜSTRİYEL RADYOGRAFİDE

RADYASYONDAN KORUNMA (ERRK) SINAVI

 

Koltuk No

Kursiyer Adı Soyadı

1

Abdulkadir YILMAZ

3

Abdullah REŞİTBEYOĞULLARI

5

Ahmet ÇAKIRCA

7

Ahmet Furkan KÜLTÜR

9

Altınay KARAKUNDAK

11

Arif AKDOĞAN

13

Aziz CEYLAN

15

Betül SİLİBOLATLAZ

17

Birol Muhammet TURHAN

19

Burak BUCAK

21

Caner AKÇAY

23

Çağlar VAROĞLU

25

Deniz ALICI

27

Erdinç SALTIK

29

Ersen SOYSAL

31

Fatih DOĞAN

33

Fatih KAMBUROĞLU

35

Ferhat BASTEM

37

Gurgin GÖYMEN

39

Halil KIYAK

41

Hamdi Anıl KARADAĞ

43

Harun ALTINIŞIK

45

Hasan Murat TUFAN

47

Haşim KURTYEMEZ

49

İbrahim OBUZ

51

İsmail ÖZBEK

53

İsmail UYAROĞLU

55

Kadir DAĞYIKAN

57

Kemal İSLAMOĞLU

59

Kemal YILDIZ

61

Mehmet ALTAY

63

Mehmet EFE

65

Metin GÜNER

67

Muğdat BASTEM

69

Muhammet GÜLÜMSEK

 

 

TAEK BEŞEVLER YERLEŞKESİ

(ANFİ 1)

 

24 EYLÜL 2018

ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA RADYASYONDAN KORUNMA (EURK) SINAVI

 

Koltuk No

Kursiyer Adı Soyadı

2

Adem KÜÇÜK

4

Adnan TOPUZ

6

Ahmet AKÇETİN

8

Ahmet AKSOY

10

Ahmet ERONAT

12

Akif ÖZKAN

14

Ali ACAR

16

Ali Sarper DOĞAN

18

Ali SERT

20

Arda ÖZTÜRK

22

Aslı KESİM

24

Ayhan SEKÜ

26

Bayram YILMAZ

28

Beytullah AKYOL

30

Bizhan ABGARMI

32

Cansu AK

34

Cemal ARICAN

36

Ceren TÜRER

38

Çağlar Fırat KANBER

40

Demet UYGAN

42

Devrim DEMİRAĞ

44

Egemen Mutlu ARAS

46

Emir ŞAHİN

48

Emre KESLER

50

Eren ŞAHİNER

52

Ergin UZUN

54

Ertan KAYA

56

Fatih KELEK

58

Ferhat YALÇIN

60

Gizem AKKAYA

62

Gülizar AYDIN

64

Hakan BUSUN

66

Hülya GÜÇLÜ

68

Hüseyin Emre VAROL

70

İbrahim AYDIN

 

 

TAEK BEŞEVLER YERLEŞKESİ

(ANFİ 2)

 

24 EYLÜL 2018

ENDÜSTRİYEL RADYOGRAFİDE

RADYASYONDAN KORUNMA (ERRK) SINAVI

 

Koltuk No

Kursiyer Adı Soyadı

71

Murat TANIŞ

73

Murat YILDIZ

75

Musa DEMİRAL

77

Mustafa AKÇA

79

Mustafa Kaan OCAK

81

Mustafa OBUZ

83

Mustafa OĞUZ

85

Mustafa SÜSLÜ

87

Mücahit TEMÜR

89

Necmi Can BALAHUR

91

Oktay KARABULUT

93

Onur KENAR

95

Osman Cihan DEMİRHAN

97

Osman KARAHASANOĞLU

99

Osman UZUN

101

Ömer POLAT

103

Sabri YANIK

105

Sefa KASAPOĞLU

107

Sefer EŞREFOĞLU

109

Selim VARİŞ

111

Selma TAŞTAN

113

Soner AKPINAR

115

Tolga ÖZMİL

117

Uğur KILIÇSAYMAZ

119

Uğur SOYTAŞ

121

Ümit ÇELİK

123

Volkan YILDIZ

125

Yaşar BASTEM

 

 

TAEK BEŞEVLER YERLEŞKESİ

(ANFİ 2)

 

24 EYLÜL 2018

ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA RADYASYONDAN KORUNMA (EURK) SINAVI

 

Koltuk No

Kursiyer Adı Soyadı

72

İsa Yıldız

74

Kadri AKINCI

76

Kübra ÖZEL

78

Mehmet Ali SEVEN

80

Melih Çağan CANSEL

82

Meltem BERBER

84

Muhammed Sıddık YILMAZ

86

Mustafa KORKMAZ

88

Mustafa Raif DİNÇER

90

Mübin SEVER

92

Nurten AKSU

94

Onur BULUT

96

Osman ÖZAY

98

Ömer OĞUZ

100

Ramazan Emre TAŞ

102

Ramazan EROĞLU

104

Recep ÇERİ

106

Recep Serhan GÜNAÇTI

108

Sabri TÜRE

110

Samet YILDIZ

112

Serdar HARMANYERİ

114

Serdar KURDAL

116

Serkan ARGIN

118

Serkan ARI

120

Serkan CİVAN

122

Serkan SARAÇ

124

Sevban Abdullah TUZCUOĞLU

126

Ümit SALMAN

 

 

TAEK BEŞEVLER YERLEŞKESİ

EĞİTİM SALONU (DERSLİK 1)

 

 

24 EYLÜL 2018

ENDÜSTRİYEL RADYOGRAFİDE

RADYASYONDAN KORUNMA (ERRK) SINAVI

 

Koltuk No

Kursiyer Adı Soyadı

127

Yılmaz TURHAN

132

Yusuf ALTAY

137

Yusuf ÇALIŞKAN

 

 

24 EYLÜL 2018

ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA RADYASYONDAN KORUNMA (EURK) SINAVI

 

Koltuk No

Kursiyer Adı Soyadı

128

Volkan ÇETİNKAYA

133

Yasemin YAŞAR

138

Yasin DALKILIÇ

142

Yiğit GENÇAL

146

Zeynep Zernişan KORKMAZ

149

Ziya Çağlar YILDIZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TAEK BEŞEVLER YERLEŞKESİ

EĞİTİM SALONU (DERSLİK 1)

 

24 EYLÜL 2018

RADYASYON ÖLÇÜMÜ VE RADYASYONDAN KORUNMA (RÖRK) SINAVI

 

Koltuk No

Kursiyer Adı Soyadı

129

Feray ACAY

134

Haydar ÜNVERDİ

139

Nurevşan BOZALAN

143

Orhun AKDENİZ

147

Orkun TÜTÜNCÜ

150

Rasim TUNÇ

151

Recep Duran UÇAR

152

Vahap KARAKILIÇ

153

Yeşim DUMAN

154

Zehra TUNCER

 

 

TAEK BEŞEVLER YERLEŞKESİ

EĞİTİM SALONU (DERSLİK 1)

 

24 EYLÜL 2018

TANISAL RADYOLOJİDE RADYASYONDAN KORUNMA (TRRK) SINAVI

 

Koltuk No

Kursiyer Adı Soyadı

130

Ekrem TAŞ

135

Halil Hakan BEDEN

140

Hayri GÜMÜŞTEKİN

144

Hüseyin GÜNDÜZ

148

Leyla AKAY

 

 

TAEK BEŞEVLER YERLEŞKESİ

EĞİTİM SALONU (DERSLİK 1)

 

24 EYLÜL 2018

RADYOAKTİF MADDE TAŞIMACILIĞINDA RADYASYONDAN KORUNMA (RMTRK) SINAVI

 

Koltuk No

Kursiyer Adı Soyadı

131

Abdurrahman ALPYAŞAR

136

Salih AKKUŞ

141

Ulaş ASLAN

145

Yusuf İNCE

 

 

 

 

Sınav Birimi Tel: (312) 212 62 30, 222 64 20/ Dahili : 3077-3075-3079-3076