Akkuyu Nükleer Güç Santrali

Türkiye Çevresel Radyoaktivite Atlası

"Ülkemizin, nükleer teknolojiye sahip olarak, bu teknolojinin ürünlerinden ülke.."

Proton Hızlandırıcı Tesisi

Arrow
Arrow

Haberler

  • 1
  • 2

Yerleşkeler ve Bağlı Kuruluşlar

BAŞKANLIK

13 Temmuz 1982 tarihli 17753 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan 2690 Sayılı Türkiye Atom Enerjisi Kurumu Kanunu gereğince Türkiye Atom Enerjisi Kurumunun görev ve yetkileri şunlardır:

ANAEM

ANAEM .... Yılında Ankara Üniversitesi Yerleşkesinde Kurulmuş Olan Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezi.

ÇNAEM

ÇNAEM .... Yılında İstanbul'da Kurulmuş Olan Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezi.

SANAEM

SANAEM 1958 yılında kurulmuş olan bir... tesisimizdir

  • BAŞKANLIK
  • ANAEM
  • ÇNAEM
  • SANAEM

Hizmetlerimiz

Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (UAEA) Teknik İşbirliği Programında yürütülmekte olan RER6036 kodlu "Improving Radiotherapy Practices for Advanced Radiotherapy Technologies Including Quality Assurance and Quality Control" projesi kapsamında aşağıda başlıkları, tarih ve yerleri belirtilen  ESTRO Kursları düzenlenecektir. Söz konusu kurslara katılmak isteyen adayların resmi yazı ekinde özgeçmiş, dil belgesi ve elektronik doldurulmuş UAEA formu ile birlikte Kurumumuza aşağıda belirtilen tarihlere kadar başvurmaları gerekmektedir. Eksik belge ile el yazısı ile doldurulmuş formlar ve eksik doldurulmuş formlar ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvuru formunda EVT-----ile başlayan kodlu referansın, etkinlik adının ve proje kodunun yazılması zorunludur. 

1"Evidence Based  Radiation Oncology"  Atina, Yunanistan    27 Mayıs-1 Haziran 2018  /Kurumumuza en geç  23 Mart 2018 tarihine kadar başvurulmalıdır.

2- "IMRT and other Conformal Techniques in Practice"  Tallin, Estonya     3-7 Haziran 2018 /  Kurumumuza en geç  23 Mart 2018 tarihine kadar başvurulmalıdır.

3- "Dose Modelling Verification for External Beam Radiotherapy"  Dublin, İrlanda   10-14 Haziran 2018 / Kurumumuza en geç  28 Mart 2018 tarihine kadar başvurulmalıdır.

4- "Target Volume Determination - from Imaging to Margins"  Moskova, Rusya     23-26 Eylül 2018 / Kurumumuza en geç  31 Mayıs 2018 tarihine kadar başvurulmalıdır.

5- "Best Practice in radiation Oncology - Train the radiation Therapists Trainers - Part 1"  Viyana, Avusturya     22-26 Ekim 2018 / Kurumumuza en geç  6 Temmuz 2018 tarihine kadar başvurulmalıdır.

Proje Yürütücüsü:

Prof. Dr. Yavuz ANACAK - Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi

 

NOT:

Sayın Kurum Dışı Katılımcılar;

Katıldığınız etkinliklere dair hazırlayacağınız Yurtdışı Görev Raporları Kurumumuz intranet sayfasında (TAEK PORTAL) yayınlanacaktır. Bu itibarla hazırladığınız Yurtdışı Görev Raporlarının Kurumunuzdan gelecek resmi bir üst yazı ekinde Kurum Başkanlığımıza iletilmesi, söz konusu yazıda da TAEK PORTAL’da yayınlanıp yayınlanmamasında sakınca bulunup bulunmadığına dair bir ibarenin yer alması gerekmektedir. (Görev raporu eksik olan adayların daha sonra yapacakları başvuruları Kurumumuzca değerlendirilmeye alınmayacaktır.)

Yayın Akışımıza Abone Olun!

Yeni eklenen duyurulardan haberdar olmak için yayın akışımıza abone olun.