Akkuyu Nükleer Güç Santrali

"Çevrenin doğal ve yapay radyasyon seviyesindeki önemli değişimlerin tespit edilmesi, herhangi bir kaza sonrasında radyoaktif kirlenmenin..."

Türkiye Çevresel Radyoaktivite Atlası

"Ülkemizin, nükleer teknolojiye sahip olarak, bu teknolojinin ürünlerinden ülke.."

Proton Hızlandırıcı Tesisi

Arrow
Arrow

Haberler

  • 1
  • 2

Yerleşkeler ve Bağlı Kuruluşlar

BAŞKANLIK

13 Temmuz 1982 tarihli 17753 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan 2690 Sayılı Türkiye Atom Enerjisi Kurumu Kanunu gereğince Türkiye Atom Enerjisi Kurumunun görev ve yetkileri şunlardır:

ANAEM

ANAEM .... Yılında Ankara Üniversitesi Yerleşkesinde Kurulmuş Olan Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezi.

ÇNAEM

ÇNAEM .... Yılında İstanbul'da Kurulmuş Olan Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezi.

SANAEM

SANAEM 1958 yılında kurulmuş olan bir... tesisimizdir

  • BAŞKANLIK
  • ANAEM
  • ÇNAEM
  • SANAEM

Hizmetlerimiz

  22 ŞUBAT 2016

TANISAL RADYOLOJİDE

RADYASYONDAN KORUNMA (TRRK) SINAVI SONUÇLARI

 

Sıra No

Kursiyer Adı Soyadı

Sonuç

1

Ceren AYRANCIOĞLU

Başarılı

2

Esra DOĞAN

Başarılı

 

22 ŞUBAT 2016

RADYOAKTİF MADDE TAŞIMACILIĞINDA

RADYASYONDAN KORUNMA (RMTRK) SINAVI SONUÇLARI

 

Sıra No

Kursiyer Adı Soyadı

Sonuç

1

Demet ONAR

Başarılı

22 ŞUBAT 2016

RADYASYON ÖLÇÜMÜ VE RADYASYONDAN KORUNMA (RÖRK) SINAVI SONUÇLARI

 

Sıra No

Kursiyer Adı Soyadı

Sonuç

1

Hüseyin KARABABA

Başarılı

2

Şükrü ÖZEL

Başarılı

 

22 ŞUBAT 2016

ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA

RADYASYONDAN KORUNMA (EURK) SINAVI SONUÇLARI

 

Sıra No

Kursiyer Adı Soyadı

Sonuç

1

Ahmet YAMAN

Başarılı

2

Arif SEVER

Başarılı

3

Aydın KARADENİZ

Başarılı

4

Aziz Tamer AYKAÇ

Başarılı

5

Bayram GÖKGÖZ

Başarılı

6

Berrin AYDOĞAN

Başarılı

7

Burak KANMAZ

Başarılı

8

Bülent Rıfat DORUK

Başarılı

9

Cevat ERYİĞİT

Başarılı

10

Deniz KAVAK

Başarılı

11

Doğan Can TUNÇAY

Başarılı

12

Ece AKBENİZ

Başarılı

13

Ece YÜCEL

Başarılı

14

Emre CAN

Başarılı

15

Enes Melih DALKILIÇ

Başarılı

16

Engin MEYDAN

Başarılı

17

Erol ÇINAR

Başarılı

18

Ertaş ÇELİK

Başarılı

19

Fatih İNCE

Başarılı

20

Gökhan ÖZTÜRK

Başarılı

21

Gülhayat HERSANLIOĞLU

Başarılı

22

İmre UYSAL

Başarılı

23

İsa ARSLAN

Başarılı

24

Kenan CANTAY

Başarılı

25

Köksal AYGÜN

Başarılı

26

Mehmet EREN

Başarılı

27

Mehmet Fatih GÜNEY

Başarılı

28

Mehmet Şirin ARAS

Başarılı

29

Murat YILDIRIM

Başarılı

30

Mustafa YILMAZ

Başarısız

31

Müge KÜÇÜKALİ

Başarılı

32

Necati ÇETİNER

Başarılı

33

Orhan ORUÇ

Başarılı

34

Orkun AKAR

Başarılı

35

Özer YILMAZ

Başarılı

36

Ramazan KUZU

Başarılı

37

Samet YOLCU

Başarılı

38

Serdar ACAR

Başarılı

39

Serkan ORHAN

Başarılı

40

Tekin YILDIRIM

Başarılı

41

Ufuk YILMAZ

Başarılı

42

Ulukan ULUSOY

Başarılı

43

Yasemin KARADEMİRCİ

Başarılı

44

Yavuz VARLI

Başarılı

45

Zeynel GÖKÇINAR

Başarılı

 

22 ŞUBAT 2016

ENDÜSTRİYEL RADYOGRAFİDE

RADYASYONDAN KORUNMA (ERRK) SINAVI SONUÇLARI

 

Sıra No

Kursiyer Adı Soyadı

Sonuç

1

Abdullah BOZTAŞ

Başarılı

2

Abdullah KARAKAŞ

Başarısız

3

Ali SALTIK

Başarılı

4

Alihan BÜYÜKBAŞ

Başarılı

5

Aydemir ÖZKAN

Başarılı

6

Ayşe Betül AKMAN

Başarılı

7

Aytül EMRAN İLERİ

Başarılı

8

Barışcan SALTIK

Başarılı

9

Beşir GÜL

Başarılı

10

Burak DOĞRUL

Başarılı

11

Caner ÇİNKA

Başarılı

12

Cemre ALAKUŞ

Başarılı

13

Cevat YAZICI

Başarılı

14

Cihan DUMAN

Başarılı

15

Cüneyt GÜNAL

Başarısız

16

Erhan KARAKAŞ

Başarılı

17

Erkan YILMAZ

Başarılı

18

Eyüp ÖZCAN

Başarılı

19

Fatih ÖNBEY

Başarılı

20

Hakan GÜNGÖRDÜ

Başarılı

21

Hayri BARUT

Başarılı

22

Hüseyin BULUT

Başarısız

23

Hüseyin GÜLÇİÇEK

Başarılı

24

Hüseyin KÜÇÜKÖNER

Başarılı

25

Hüsniye BAHÇEGÜLÜ

Başarılı

26

İbrahim GÜNDÜZ

Başarılı

27

İbrahim KARACA

Başarısız

28

İshak TUFAN

Başarılı

29

İsmail FİDAN

Başarılı

30

İsmet BAYIR

Başarılı

31

Levent YURTBAŞI

Başarılı

32

Mehmet Emin OĞUZ

Başarılı

33

Mehmet ŞAYHAN

Başarısız

34

Mesut TÜRKSEVEN

Başarılı

35

Murat DURAN

Başarılı

36

Mutlu BASTEM

Başarılı

37

Nazim ARSLAN

Başarısız

38

Nazmican AYDIN

Başarısız

39

Osman FURUNCU

Başarılı

40

Osman ÖZ

Başarılı

41

Özgür BAHAROĞLU

Başarılı

42

Recep YILDIZ

Başarısız

43

Sait KESKİN

Başarılı

44

Sezer BÖLÜKBAŞI

Katılmadı

45

Yaşar ŞAYHAN

Başarısız

46

Zeki ÖZTÜRK

Başarılı

 

Yayın Akışımıza Abone Olun!

Yeni eklenen duyurulardan haberdar olmak için yayın akışımıza abone olun.