Diğer Birimler

Göster 
Başlık Gösterim
Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi (ADYM) 30700

 • Bilgi Edinme Birimi

  4982 Sayılı Bilgi Edinme Kanunu uyarınca yapılacak bilgi edinme müracaatlarını değerlendirmek üzere 2004 yılında Türkiye Atom Enerjisi Kurumu bünyesinde Bilgi Edinme Birimi kurulmuştur.

  Bilgi Edinme Başvuruları: 

  Sorularınızın yanıtları için lütfen öncelikle web sitemizin "Bilgi Köşesi", "Öğrenciler İçin" ve "Sık Sorulan Sorular" sayfalarına bakınız.

  Görüş ve  tavsiye talepleri Kanunun 27 ‘nci maddesi gereğince bilgi edinme hakkı kapsamı dışındadır. Ayrıca , Öz geçmiş  eklenerek elektronik yolu  ile yapılacak iş başvuruları  dikkate alınmayacaktır.

  Yanıtlarını web sitemizde bulamadığınız sorularınız için posta ya da bizzat yapılacak başvurular ile faks yoluyla yapılacak başvurularda aşağıda belirtilen İletişim bilgilerini kullanabilir, aynı zamanda elektronik posta ile yapılacak başvurularınızda ise aşağıda gösterilen formları eksiksiz doldurarak Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. posta adresine gönderebilirsiniz.

  Radyasyon kaynaklarına ilişkin lisans, izin ve zırhlama hesabı işlemleri için; Radyasyon Güvenliği Kapsamında Lisans İzin İşlemleri sayfasına bakınız.

  TAEK Online Bilgi Edinme Başvuru Formu

  Bilgi Edinme Başvurularınızı Takip Etmek İçin Tıklayın.

   

  İletişim Adresi

  Türkiye Atom Enerjisi Kurumu
  Bilgi Edinme Birimi
  Mustafa Kemal Mahallesi,
  Dumlupınar Bulvarı, No: 192,
  Çankaya - ANKARA

  Tel: +90 312 295 87 00