Flaş Haber

Münhal Kadro Duyurusu

OECD NEA (Nükleer Enerji Ajansı) tarafından Yönetim ve Planlama Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonu için boş kadro duyurusu yapılmıştır.

Devamını oku...

05 Şubat 2018 Radyasyondan Korunma Sınav Sonuçları

05 Şubat 2018 Radyasyondan Korunma Sınav Sonuçları aşağıda sunulmaktadır.

Devamını oku...

“Radyoaktif Kaynakların Emniyetine İlişkin Usul Ve Esaslar Taslağı” hazırlanarak görüşlere sunulmuştur.

"Radyoaktif Kaynakların Emniyetine İlişkin Usul Ve Esaslar Taslağı" hazırlanmış ve diğer kurum ve kuruluşlar ile kişilerin görüşüne sunulmuştur. Söz konusu doküman hakkında görüşlerinizin olması halinde, aşağıda verilen "Görüş Bildirme Formu"nun doldurularak Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Radyoaktif Kaynakların Emniyetine İlişkin Usul Ve Esaslar Taslağı

Görüş Bildirme Formu

05 ŞUBAT 2018 tarihinde gerçekleştirilecek Radyasyondan Korunma Sınavlarına Girecek Kişilerin Listesi

05 Şubat 2018 Pazartesi günü TAEK’te (Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı No: 192 Çankaya/ANKARA) gerçekleştirilecek Radyasyondan Korunma Sınavlarına girecek kişilerin isimleri aşağıda verilmektedir. Listede ismi olmayan kişiler sınava alınmayacaklardır.

Devamını oku...

2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanununun Ek 1 inci Maddesi Kapsamında Yapılan Yerleştirme İşlemine İlişkin Duyuru

2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanununun Ek 1 inci maddesi kapsamında Kurumumuz kadrosuna yerleştirilen adayın, atamasının yapılabilmesi için 05 Şubat 2018 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar aşağıda belirtilen belgelerin Türkiye Atom Enerjisi Kurumu Başkanlığına (Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:192 PK: 06510 Çankaya/ANKARA) şahsen, APS veya kargo ile teslim edilmesi gerekmektedir.

Devamını oku...

Atom Enerjisi Uzman Yardımcılığı Yarışma Sınavına Girmeye Hak Kazananlara İlişkin Duyuru

22-26 Ocak 2018 tarihlerinde yapılacak olan Atom Enerjisi Uzman Yardımcılığı Yarışma (Sözlü) Sınavına katılmaya hak kazanan adaylar (her bir branş bazında) ile sözlü sınav tarihleri ve saati ekli listelerde belirtilmiştir.

Devamını oku...

YLSY Kurum Koordinatörlüğü

YLSY kapsamında yurt dışına lisansüstü öğrenim görmek üzere gönderilecek öğrenciler bilgi almak için YLSY Kurum Koordinatörü ile irtibat kurabilirler.

Devamını oku...

Diş Röntgen Cihazları İle Yapılan Uygulamalar İçin Radyasyon Güvenliği Kılavuzu (RSGD-KLV-018) yayımlanmıştır.

"Diş Röntgen Cihazları İle Yapılan Uygulamalar İçin Radyasyon Güvenliği Kılavuzu (RSGD-KLV-018)" yayımlanmıştır. Kılavuza ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.

Atom Enerjisi Uzman Yardımcılığı Yarışma Sınav Duyurusu

Kurumumuz Merkez teşkilatı kadrolarında görev yapmak üzere, Atom Enerjisi Uzmanlığı Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde Genel İdare Hizmetler sınıfından 9 uncu derece kadroya yarışma sınavı ile 9 (dokuz) Atom Enerjisi Uzman Yardımcısı alınacaktır. Son başvuru tarihi 8 Ocak 2018 mesai bitimidir.

Devamını oku...

İlgili İçerik